Co o nás píše konkurence.

Možná se vám dostal do rukou pomluvný dopis od konkurence. Zde k nahlédnutí.

V roce 1992 jsme vznikli jako nadace Zayferus  ICO: 25 55 81 02 a s letovými ukázkami dravců navštěvovali základní školy po celé ČR. V posledním roce již se dvěma orly stepními, dvěma orly bělohlavými a dalšími 35ti dravci. V roce 2001 od společnosti odešel p.Hrotek, tajně si zaregistroval ochrannou známku na název Zayferus, založil novou společnost se stejným názvem, zažaloval nás a přinutil tento zažitý název změnit. Proto od roku 2001 neseme název Seiferos, ovšem složením a celkovou charakteristikou působíme ve stejném duchu a pro Vás hlavně se stejnými dravci, které již znáte. Pro náležitou argumentaci uvádíme možnost zjistit si na internetu v obchodním rejstříku dobu založení obou organizací a naleznete zde i podrobný výpis, kde je uvedena i změna názvu  (i na našich stránkách). Taktéž na našich webových stránkách uveřejňujeme celou historii společnosti i s veškerými doklady o založení a neposlední řadě i výroční zprávu, bohužel ještě se starým názvem. Jistě víte že IČO organizace je pro identifikaci nejdůležitější a je stejné jako nyní. Především chceme zdůraznit, že po odchodu p. Hrotka se profesionalita naší práce a ani základna naší organizace v nejmenším nezměnila. Píšeme to hlavně na základě pomluv tohoto člověka. V dopisech rozesílaných na ZŠ argumentuje často s ukradeným fotomateriálem, ale největší paradox je ten, že v našem účetnictví je tento materiál veden, ovšem fyzicky tento materiál zmizel právě po odchodu p.Hrotka. Vrcholem drzosti je naopak používání fotografií našich dravců na svém reklamním materiálu.

 Chápali bychom, kdyby používal své vlastní dravce ke své reklamě, ale toto je nehoráznost nejvyššího stupně. Neradi bychom, aby takoví lidé zneužívali ušlechtilé cíle ke svému prospěchu a parazitovali z práce jiných. České přísloví je dosti výstižné „ zloděj křičí chyťte zloděje“. Bohužel se nemůžeme dostatečně bránit těmto nepřístojnostem. 

Pokud máte zájem shlédnout ukázku s dravci a lidmi, které již znáte, pak se jedná o naší společnost.Nemáme se za co stydět, snad jen nyní za náš bývalý název Zayferus, který si určitě nezaslouží tuto současnou falešnou publicitu. Předem děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za čas, který věnujete našemu nešťastnému problému.